Буча Головне

22 дітей-сиріт з Бучі у суді відновили право на державні виплати

Київська обласна та Бучанська окружна прокуратура у суді відстояли право дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на грошову допомогу. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Ювенальні прокурори Київської обласної та Бучанської окружної прокуратур відстояли в суді право випускників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності, які мали статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на одноразову грошову допомогу.

Прокурори довели, що посадові особи відділу освіти і науки у 2021-2022 роках не вжили заходів щодо виплати 22 дітям вказаних категорій належної їм державної грошової допомоги у розмірі не менше 6 прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку. На той момент ця сума становила від 14 до майже 17 тис. грн на кожну особу.

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі та зобов’язав управління освіти і науки нарахувати та виплатити випускникам зазначеної категорії одноразову грошову допомогу на загальну суму 345 тисяч гривень.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *