Ірпінь Головне Ексклюзив

Архітектори показати як виглядатиме зруйнований Державний податковий університет в Ірпені після відбудови

Архітектори показали проєкт відбудови Державного податкового університету в Ірпені, який у 2022 році зазнав значних руйнувань через обстріли росіян. Який вигляд матиме  виш після відбудови опублікувала MASA architects в Instagram.

Як виглядатиме університет після відбудови

“У розпал російського вторгнення в Україну у 2022 році, в розпал Ірпінської битви Державний податковий університет (ДПУ) зазнав нищівного удару. Особливо сильно постраждала його культова головна будівля, яка розташована на головних вулицях Ірпеня. Замість того, щоб просто відбудовувати втрачене, ДПУ прагне до трансформації, яка відповідає його поточним потребам і функції”, – йдеться у повідомленні.

MASA architects та MADMA urbanism+landscape поділились ескізним проектом цієї будівлі та навколишнього ландшафту, який створили у співпраці з місцевими партнерами: проектним бюро Druid, Beloded Landscaping та IRS.

“Попри на війну, яка досі триває, ми дуже хотіли бути активними у відбудові Ірпеня”, – кажуть автори проєкту.

Дивіться, як виглядатиме зруйнований університет в Ірпені після відбудови (фото)Дивіться, як виглядатиме зруйнований університет в Ірпені після відбудови (фото)Дивіться, як виглядатиме зруйнований університет в Ірпені після відбудови (фото)Ось так виглядатиме університет після відбудови (фото: MASA architects)

Архітектори при розробці проєкту намагались оптимізувати вартість і ефективність будівництва. Відбудована споруда має стати одним із символів нового покоління Ірпеня.

Новий проєкт передбачає облаштування навколишнього простору навколо будівлі та збільшення зони для пішоходів. Перший поверх будівлі планують зробити прозорим.

Дивіться, як виглядатиме зруйнований університет в Ірпені після відбудови (фото)Дивіться, як виглядатиме зруйнований університет в Ірпені після відбудови (фото)Ось так виглядатиме університет після відбудови (фото: MASA architects)

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *