Бородянка Головне

Бородянська громада отримала автовишку від благодійників

Бородянська громада отримала 25-метрову автовишку від благодійного фонду Hope4Ukraine, що буде передана на КП «Благоустрій-Бородянка». Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко

Це стало можливим завдяки щедрому донору, який прочитав статтю про Бородянку на голландському новинному сайті Nu.nl та звернувся з пропозицією до фонду. Історія розпочалася з інтерв’ю журналіста, який нещодавно відвідав Бородянку. Донор, Альберт Кок, прочитав цю статтю і був глибоко зворушений історією селища та нагальною потребою в допомозі.

«В інтерв’ю я розповіла про історію нашої громади, адже Бородянська громада – одна з найбільш постраждалих на Київщині, ми гостро потребуємо транспорту, вишки та будь-якої іншої допомоги, щоб не орендувати та не замовляти послуги, щоб ми могли самостійно задовільнити свої потреби. Нещодавно з нами зв’язалась координатор проєкту фонду Hope4Ukraine Маріє Компаньєн та розповіла, що є донор який хоче допомогти нам, і подарувати автовишку, тож ми щиро вдячні всім дотичним до цього, команді Nu.nl, що завітала до Бородянки та зробила статтю, БО «De leeuw Kyiv», фонду Hope4Ukraine та донору Альберту Коку за його безцінний внесок у розвиток нашої громади»,— розповіла Захарченко.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *