Бородянка Головне

Діти з Бородянської громади вирушили на творчий фестиваль у Словаччині

Творча група з Бородянської громади їде на фестиваль «Погода», який відбудеться у Словаччині. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

До цієї групи увійшли вихованці Бородянського палацу культури та Бородянської дитячої школи мистецтв імені Макса Левіна. Фестиваль відбудеться з 11 по 14 липня у селі Тренчин. Крім того, 15 липня творча група виступить у Братиславі.

За словами Захарченко, фінансуванням поїздки займаються засновники фестивалю. До складу творчої групи з Бородянки увійшло 34 людини, а саме 26 дітей та 8 дорослих.

Відомо, що «Погода» є міжнародним музичним фестивалем, який щорічно проводять у селі Тренчин з 1997 року.

«Метою фестивалю є не лише знайомство аудиторії з цікавими музичними колективами, але й сприяння міжкультурному обміну. «Погода» є одним з найвідоміших членів YOUROPE — престижної європейської асоціації мистецьких фестивалів. Цього року, на знак підтримки України, організатори фестивалю вирішили включити до програми «Family Park» виступи дітей з України. Щиро дякуємо організаторам за можливість для творчих колективів Бордянської громади показати свої виступи, наші діти дуже талановиті, ми пишаємося ними», — підкреслила в.о. Бородянського селищного голови.

Related Posts