Бородянка Головне

До Бородянки завітала делегація з Литовської Республіки

19 червня Бородянка приймала гостей з Литовської республіки. Візит мав на меті не лише ознайомлення з селищем, але й поглиблення співпраці. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Важливо нагадати, що Литва вже робить внесок у відновлення Бородянки. Завдяки їхній допомозі було реконструйовано школу №1, яка тепер пишається назвою Литовсько-Українського ліцею. Цей сучасний навчальний заклад зможе прийняти 600 дітей і забезпечити їм якісну освіту завдяки оснащенню новітнім обладнанням.

Окрім школи, литовці також долучаються до благоустрою дитячого садочка «Піноккіо». Дуже скоро заклад відкриє свої двері для малечі.

«Щиро дякую Литовській республіці за підтримку Бородянки. Вони не лише наші надійні друзі, але й справжні партнери. Окремо хочу висловити свою вдячність гостям, що завітали сьогодні до нас, зокрема Голові сейму Литовської Республіки В.Чмілітє Нільсен та її супроводжуючій делегації, а також заступниці Голови Верховної Ради України О. Кондратюк. Під час візиту делегація з Литви також відвідала модульне містечко, арт-об’єкт «БЕНКCІ» та житлові пошкоджені будинки. Візит Литовської республіки до Бородянки – це ще один потужний символ єднання та дружби наших двох країн. Ми щиро цінуємо допомогу та підтримку литовського народу і віримо у нашу спільну перемогу», — зазначила Захарченко.

Related Posts