Ворзель Головне

Допрем’єрний показ фільму «Буча» розпалив скандал у Ворзелі

Староста селища Вячеслав Преподобний ображений через те, що очевидців окупації Ворзеля не запросили на допрем’єрний показ фільму «Буча». Про це написала адміністраторка фейсбук-групи «Наш Ворзель» Алла Багірова.

За її словами, це непорозуміння потягло за собою шквал непотрібної внутрішньої колотнечі — перехід на особистості, імпульсивні образи. Також вона зазначила, що кожен висловлював свої аргументи з цього приводу, але, можливо, варто було б просто поставити крапку і не розхитувати нестабільну ситуацію.

«Не знаю, чи потрібна ця вакханалія, коли нерви і так у всіх на межі. Коли ми всі намагаємося робити спільну справу, і кожен на своєму місці намагається наблизити Перемогу. На жаль, не у кожного з нас рівні можливості щодо фінансової спроможності, а також поширенні інформації про свій внесок у спільну справу. Втім розкручувати скандал на рівні, хто більше і важливіше, вважаю дуже шкідливим», — наголосила жінка.

Нагадаємо, що 28 березня у залі кінотеатру Filmax міста Бучі відбувся закритий показ робочих матеріалів фільму. Глядачами стали жителі міст Київської області ті, кого безпосередньо врятував Костянтин — прототип головного героя фільму, а також ті, чиї родичі загинули під час окупації.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *