Ірпінь Головне Ексклюзив

Поплакалась і знов трудитися пішла: експомічниця Маркушина Лавренюк ображена і «шокована», але звільнятися не спішить

Зарплатний скандал в Ірпені підняв цілий вир публічних заяв з приводу мера Олександра Маркушина. Хтось просто засуджував, хтось засуджував і йшов з посади, а хтось засуджував, писав, що нібито пішов з посади, але не зрозуміло чи сталося це насправді. Сьогодні поговоримо саме про останній випадок — колишню помічницю міського голови та, можливо, не дуже колишню заступницю начальника Управління соцзахисту Руслану Лавренюк.

Вона також підтримала флешмоб ексрадника мера Андрія Літвинова та виклала свій гнівний пост 8 квітня. Але у ньому зосередилась не на тому наскільки корупція та махінації погані, а на особистій образі на Маркушина. 

За її словами, ще коли вона була на посаді помічниці, міський голова пообіцяв їй посаду начальниці Управління соцзахисту, а потім раптово призначив на це місце когось іншого. Тому для Лавренюк після цього вчинку мер став зрадником, хоч, як вона запевняє, вони працювали разом ще з 2019 року, коли Маркушин не був головою міста. 

Але саме формулювання її розповіді дуже дивне. Складається враження, що якби мер таки виконав обіцянку та надав Руслані Лавренюк обговорюване місце, то й зради ніякої в ІМР не було б. 

Зі сторінки Лавренюк чітко видно коли приблизно їхні дружні стосунки з мером припинилися — останній репост його допису був 15 листопада 2023 року. Можливо, саме тоді вона дізналася про те, що не отримає обіцяну посаду. Відтоді у її стрічці регулярно з’являлися тільки дописи ексмера Володимира Карплюка та першого заступника Маркушина Андрія Кравчука. Але ж якщо, за словами Лавренюк, «зрада» мера була не лише у недотриманому слові, а й у махінаціях в ІМР, то чому треба було припиняти викладати його пости вже тоді? Адже, як сказала сама експомічниця, про зловживання вона дізналась лише після переведення у соцзахист.

Проте навіть маючи образу, вона все-таки не відмовилась від посади заступниці начальника Управління соцзахисту. Де, розповідає Лавренюк, за кілька місяців встигла побачити необґрунтовано велику кількість працівників та їхні завищені зарплати. Але хоч і бачила це вже давно, та чомусь вирішила розповісти тільки зараз.

Також з її посту не зовсім зрозуміло чи пішла вона врешті з посади. Тон написаного та незадоволення стосовно дій мера натякають, що Лавренюк нібито не хоче продовжувати працювати у структурі, пов’язаній з ІМР та міським головою. Та й виявлена нею корупція її також дуже обурила і шокувала. Проте ні прямих слів, ні заяви про звільнення у дописі немає. Окрім цього, на сайті міськради вона досі вказана на своїй посаді. Але, може, сторінку ще не оновили.

Та якщо вона все-таки вирішила не звільнятися, то головне питання: для чого саме був цей викривальний спіч? Але поки що на нього немає відповіді. Принаймні чіткої та беззаперечної. 

Тож, працюємо далі і чекаємо нових подробиць та звинувачувальних постів у фейсбуці.

Раніше ми розповідали чи все так гладко із звільненням радника Олександра Маркушина Андрія Літвинова, який теж обурений якоюсь корупцією в ІМР. Ми заглянули до нього в декларацію та знайшли там багато цікавого.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *