Головне Коцюбинське

Голова Коцюбинського потрапив у скандал — назвав місто «сірою зоною»

Міський голова Сергій Даніш назвав Коцюбинське «сірою зоною» під час окупації частини Ірпеня у 2022 році. Про це написав місцевий військовий Юрій Устиновський.

«Я розумію, що ця особа далека від армії та військової термінології і може не знати, що «сіра зона» — це територія між двома арміями-супротивниками і не контрольована жодною зі сторін збройного протистояння. Ні Україною, ні рашистами. Але Коцюбинське ніколи не було сірою зоною і завжди контролювалось і контролюється Україною. Лінія бойового зіткнення проходила по Ірпеню», — наголосив Устиновський.

Він нагадав, що на початку повномасштабного вторгнення, Даніш три тижні у своїх відеозверненнях сіяв паніку і жодним словом не давав оцінки агресії РФ. За словами військового, за три тижні від 24 лютого голова ні разу не виловив підтримку Україні та сподівання на перемогу.

«Лише за три тижні, коли рашистів вже погнали назад і стало зрозуміло, що в Коцюбинське чи Київ вони точно не прорвуться, він вперше сказав, що Україна переможе. Але з обмовкою, що захищати буцімто буде не всіх, а лише тих, кого потрібно», — зазначив Юрій.

Також військовий заявив, що Даніш підтримував російську пропаганду. Наприклад, заявив, що Київська область начебто повністю оточена. Чого ніколи насправді не було, але саме таку інформацію поширювали окупанти, за словами Устиновського.

Також, додає він, мер самовільно запровадив комендантську годину, хоч військова адміністрації тоді її не оголошувала. Окрім цього, пізніше він подав заявку на отримання матеріальної допомоги для Коцюбинського, як для селища, що було окуповане і навіть отримав її, хоч насправді Коцюбинське ніколи не було в окупації.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *