Ірпінь Головне Ексклюзив

Хотіли, щоб ITV стало пресслужбою міськради: Маркушин розповів про причини виходу із «Нових облич»

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів, що причиною виходу із політичної партії «Нові обличчя» став не страх бути викритим чи дії на випередження. Наріжним каменем насправді були розбіжності в управлінні містом — мера попросили зробити ті речі, на які він не погодився. Таку відповідь він надав під час зустрічі з депутатом міськради Артемом Гуріним.

Зокрема, за словами Маркушина, представники НО хотіли, щоб Ірпінську міську раду офіційно представляло приватне медіа ITV. Воно, до речі, підпорядковується ексмеру Володимиру Карплюку. І саме там вийшла скандальна стаття про завищені зарплати, про яку ми розповідали раніше.

Також голову міста попросили звільнити певних людей керівника земельного відділу та їхнього айтішника. Їх звинуватили у тому, що вони нібито були надто підпорядковані меру. Проте Маркушин відмовився позбавляти робочих місць людей, що, як він запевнив, нормально виконували свої обов’язки.

«Я жодну людину незаслужено не звільню з посади. Яка працює чесно, на громаду, а не в інтересах забудовників», — заявив міський голова.

Він додав, що незабаром зробить офіційну заяву з приводу звинувачень. Також на сайті вийдуть результати офіційного аудиту, який нещодавно був проведений у міськраді і де, за запевненням Маркушина, не виявили жодних серйозних помилок. Окрім цього, мер планує звернутися з позовом до суду через наклеп з боку Карплюка та пов’язаних з ним осіб.

З приводу зарплат у конвертах мер теж надав відповідь. Він пояснив, що у міськраді є усталена практика, що кожного місяця всі працівники передають свою зарплату за один день на ЗСУ. Голова міста наголосив, що це відбувається за спільним рішенням, яке всі прийняли на сесії.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *