Ірпінь Головне

Ірпінчан просять доєднатися до фото та відеовернісажу на День матері

Служба у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради запрошує доєднатися до фото та відеовернісажу, присвяченого Дню матері. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

«Це можливість відобразити всю красу та тепло вашого бачення материнства через об’єктив камери. Ваші роботи стануть не лише свідченням мистецтва, але й невичерпним джерелом натхнення для інших. Покажіть материнську долю наших українок, чи розкажіть про них у відео», — зазначають у дописі.

Збір знімків та відео триватиме до 1 травня 2024 року. Творчі роботи просять надсилати на електронну пошту: ssd_1030@ukr.net.

В темі листа обов’язково потрібно вказати «Вернісаж до Дня матері». А в самому листі ваше ім’я та прізвище, вік, контактний телефон, коротку інформацію про фото (хто на ньому та про що воно). А також написати «даю дозвіл на публічний показ моїх робіт зі збереженням авторських прав». Наголошується, що без цієї інформації роботи розглядатися не будуть.

Кількість робіт від кожного учасника – до 3-х (включно). Це можуть бути і архівні фото, але якісно відскановані, і тільки створені. Надіслати роботи можуть як ті люди, що зараз проживають в Україні, так і ті, що вимушено проживають за кордоном.

Фото та відео учасників організатори планують показати на сторінках соцмереж.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *