Головне Коцюбинське

Коцюбинці просять підтримати петицію про присвоєння звання «Герой України» Олександру Ляху

Всіх, хто має можливість, просять підтримати та поширити петицію про присвоєння почесного звання «Герой України» (посмертно) воїну Ляху Олександру Володимировичу, який є почесним громадянином Коцюбинського.

Він був командиром розвідувальної групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ в/ч А4030 Збройних Сил України.

На початку повномасштабного вторгнення вступив в ряди територіальної оборони міста Енергодар. Мав чітку проукраїнську позицію, брав активну участь в мітингах проти загарбників. Виїхавши з окупації, добровільно поповнив ряди Збройних Сил України. З 25-го серпня 2023 р. перебував на військовій службі у військовій академії м.Одеса.

«Олександр відважно виконував свій обов’язок громадянина України. Був сильним духом, сміливим, нескореним, щирим та позитивною людиною. Перебуваючи завжди у зонах бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки старався підтримати побратимів і свято вірив у перемогу. Був відзначений командиром 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Був учасником бойових дій», — зазначають у тексті петиції.

На жаль, 1 квітня 2024 р. під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність Батьківщини біля населеного пункту Нетайлове Донецької області отримав поранення несумісні з життям.

У нього залишилася неповнолітня дитина. Це дуже важка та болюча втрата для всієї сім’ї.

Related Posts