Головне Коцюбинське

Коцюбинському повернули ділянку траси, яку раніше привласнила столиця

Міністерство юстиції за скаргою голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка анулювало рішення державного реєстратора КМДА і повернуло ділянку траси Р-30 громаді селища Коцюбинське.

Ідеться про трасу від Новобіличів до Ірпеня, а конкретно про ділянку протяжністю 5,5 кілометрів, яка проходить поблизу Києва. Власне, ця близькість, мабуть, і стала підставою для державного реєстратора Департаменту земельних ресурсів КМДА оформити право власності на землю під дорогою на Київ.

Голова КОВА Руслан Кравченко, реагуючи на такі дії, звернувся до Міністерства юстиції України зі скаргою, у якій попросив скасувати згадане рішення про державну реєстрацію землі та перевірити правомірність дій державного реєстратора.  Свою позицію голова Київської ОВА мотивував тим, що частина земельних ділянок дороги Р-30 розташована на території, що підпорядковується Коцюбинському. При цьому, остаточно межі Києва та Коцюбинського наразі не встановлені і не внесені до Держгеокадастру. Ці питання розглядаються в судах, отже державний реєстратор не мав права оформляти право власності на землю за громадою Києва.

Аргументи голови ОВА виявилися переконливими. Мін’юст своїм наказом визнав, що рішення про оформлення права власності на землю державний реєстратор КМДА ухвалив з порушенням та зобов’язав анулювати його. Виконувати наказ Мін’юсту буде Офіс протидії рейдерству.

Related Posts