Ворзель Головне

Лишили після себе гори сміття: ворзельці поприбирали у Петро-Павлівській церкві після УПЦ МП

Ворзельці поприбирали на території Петро-Павлівської церкви після її виходу з московського патріархату: колишні священники залишили там багато сміття. Про це розповів селищний голова Вячеслав Преподобний.

«Як на мене, сьогодні в селищі відбулась досить символічна подія. Ми всі пам’ятаємо як зібравшись усією громадою показали напрямок церкві московського патріархату, який був заданий російському кораблю. Це була церква ждунів, зрадників, священників, які благословляли війну росіян проти України, церква яка складалась з агентів ФСБ. Так от, йдучи з церкви, вони, не порушуючи своїх традицій, які в їхній крові, полишили після себе гори сміття. Ну, чисто російська традиція», — зазначив він.

За його словами, вчора вивезли останнє сміття, яке зібрали парафіяни на організованій толоці.

«Тепер не тільки очистилась вся громада, а і територія церкви. Навіть пройшов дощ, щоб остаточно очистити землю від цього бруду», — додав Преподобний.

Також він подякував всім парафіянам які прибрали цю територію, депутату Людмилі Риженко, яка займалась безпосередньою організацією цього процесу, та підрозділам «Бучасевіс» та «Благоустрій».

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *