Ірпінь Головне

Маркушин відсторонив свого заступника Кравчука через підозру у махінаціях

Мер Ірпеня Олександр Маркушин відсторонив від повноважень свого першого заступника Андрія Кравчука через розслідування щодо його махінацій на відбудові. Про це міський голова написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, причиною перевірки стало розпочате досудове розслідування Бучанською окружною прокуратурою за ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах в умовах воєнного стану).

Також Маркушин додав, що дав розпорядження про створення тимчасової комісії на базі Виконкому Ірпінської міської ради, яка проведе службове розслідування для об’єктивного встановлення або спростування факту можливого недодержання вимог законодавства.

«У вересні 2023 року Андрій Кравчук підписав акт виконаних робіт з розробки проєктної документації «Капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи, пошкодженої внаслідок агресивних дій російської федерації проти України по вул. Троїцькій, 40 у місті Ірпінь», що призвело до оплати проєктної документації, яка не містила робіт, що були передбачені у завданні на проєктування (зокрема: проєктування басейну) та на момент оплати не була фактично виконана підрядником в повному обсязі», — зазначив мер.

Він наголосив, що будуть вжиті всі належні заходи для повернення грошових коштів у бюджет міста.

Згідно з документами, службова перевірка Кравчука буде проводитися з 1 по 31 травня.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *