Ірпінь Головне

Модульні містечка і адмінбудівлі Ірпінської громади відтепер мають «тривожні кнопки»

Всі модульні містечка і адмінбудівлі Ірпінської громади відтепер обладнані «тривожною кнопкою» для виклику наряду. Про це повідомляє Муніципальна варта Ірпеня.

Зокрема, під наглядом Мунварти знаходяться комунальні заклади освіти, медицини, спорту, об’єкти соціальної інфраструктури та ін. Пояснюють, що охорона об’єктів комунальної власності включає в себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації та компетентне реагування групи швидкого реагування.

Також нещодавно до системи тривожного виклику було підключено ряд нових об’єктів адміністративні будівлі Михайлівсько-Рубежівського і Козинцівського старостинських округів, а також модульні містечка «Ластівка» і «Дубки».

«Віднині у разі виникнення будь-яких позаштатних ситуацій керівний персонал має змогу скористатися «тривожною кнопкою». Сигнал надходить на спеціалізоване обладнання пульта в ситуаційному центрі Муніципальної варти, який його в свою чергу фіксує, і негайно повідомляє групі швидкого реагування, що надійшла тривога. Водночас передається адреса об’єкта, а завдання групи реагування максимально швидко прибути і відповідно відреагувати», — йдеться у дописі.

Зазначається, що виїзд групи здійснюється у випадку несанкціонованих проникнень на об’єкти, знаходження в приміщенні агресивних людей, спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна тощо.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *