Бородянка Головне

Очільник Київської ОВА закликав поліцію перевірити факти про 20 млн грн збитків під час відбудови Бородянки

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» звернувся до представників правоохоронних органів, які входять до цієї групи, аби ті перевірили інформацію щодо завдання збитків майже на 20 млн грн, які були виділені на відбудову Бородянки. Якщо такі факти підтвердяться, то поліція повинна розпочати кримінальне провадження. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, народний депутат Олександр Горобець звернувся з цим питанням, тому під час засідання його розглянули за результатами ревізії Бородянської селищної ради працівниками Держаудитслужби.

«Зокрема, аудитори виявили збитків на 19,8 млн грн, які були виділені на відновлення цього населеного пункту. Бородянською селищною радою не підтверджено документально витрати в сумі 14 млн грн, які мали йти на встановлення металопластикових вікон. Вікна були отримані від Департаменту регіонального розвитку КОДА у 2022 році для оперативного відновлення низки об’єктів, на що є відповідні документи», — додав Кравченко.

Очільник Київської ОВА наголосив, що представники Бородянської селищної ради сповістили його про те, що нині створена спеціальна група, яка займається звіркою наявності вікон на об’єктах, а саме на всіх комунальних підприємствах та багатоквартирних будинках. За результатами цього є підтвердження щодо встановлення вікон на 11 із 14 млн грн, на які до цього селищна рада не мала відповідних документів.

«Аудитори також вказували на те, що вікна були встановлені по завищених цінах. Бородянська селищна рада направила претензії 18 підрядникам, які були залучені до цього процесу. Із них 2 підрядники добровільно повернули надмірно сплачені їм кошти», — підкреслив посадовець.

Він висловив сподівання, що правоохоронці оперативно відреагують на його звернення та нададуть детальну інформацію щодо цього питання.

«Бородянка – один із населених пунктів, який найбільше постраждав від рук російського агресора. Для відновлення Бородянки залучаємо всі можливі ресурси і вони мають використовуватися ефективно. Намагання нажитися на чужому горі – злочин. І причетні до цього мають бути притягнуті до відповідальності та понести належне покарання», — зауважив Кравченко.

Related Posts