Ірпінь Головне Ексклюзив

Поліція не допомогла: під Ірпенем досі незаконно намивають пісок для забудови Карплюка

В Ірпінській територіальній громаді поблизу с. Стоянка, на березі річки Ірпінь, досі продовжуються незаконні роботи з намиву піску. Про це розповів один із місцевих активістів на своєму ютуб-каналі.

Ще у січні на це місце вже навідувались журналісти видання СтопКор, які повідомили про порушення у поліцію. Але вочевидь дії правоохоронців ні до чого не призвели: намив копалин так і не зупинився.

Зазначається, що неподалік з кар’єром також ведеться будівництво котеджного містечка «О.Краса», для якого, ймовірно, й використовується добутий пісок.

За даними СтопКор, котеджне містечко планується розташувати на 60 га землі. Більшість із цих ділянок – сільгосппризначення, а територія – в межах природозахисної смуги. На місці виявлено земснаряд та іншу техніку для намиву піску.

Техніка для намиву піску, що була виявлена. Джерело: СтопКор

Варто зазначити, що серед засновників котеджного містечка – олігарх Ігор Мазепа та скандальний ексмер Ірпеня Володимир Карплюк.

Як стало відомо СтопКору з Єдиного реєстру судових рішень, всі ці 60 га перебувають під арештом у так званій «справі Євробанку» щодо шахрайства. Згідно з матеріалами слідства, дані землі свого часу були незаконно заставлені й потім продані за заниженою ціною (див. скриншот).

 

Більшість із цих ділянок - сільгосппризначення, а територія знаходиться в межах природозахисної смуги

Призначення ділянок. Джерело: СтопКор

Всі ці 60 га перебувають під арештом у так званій ''справі Євробанку'' щодо шахрайства

Ділянки перебувають у «справі Євробанку». Джерело: СтопКор

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *