Ірпінь Головне Ексклюзив

Політичні розбірки зайшли надто далеко: в Ірпені підпалили машину депутатів

Сьогодні в соцмережах прогримів ще один наслідок баталій, які точаться в Ірпінській міській раді. Але перепалки у фейсбуці вийшли на новий рівень  — погрози почали втілювати у реальність.

В ніч на 23 квітня невідомі підпалили автомобіль депутатів Зоряни Міронішеної та Артема Гуріна. Міронішена розповідає, що авто офіційно стоїть на балансі їхнього благодійного фонду «Фонд небайдужих». Його використовували для доставки допомоги військовим та передавали їм на заміну, коли їхні поламані машини були в ремонті.

«Сам факт підпалу ми розцінюємо як спробу залякування через нашу політичну позицію та діяльність. Так вже стається в Ірпені, що горять автомобілі у неугодних правдорубів та тих, хто заважає діяльності правлячої політичної еліти. Ми не збираємось це «ковтати» і мовчати, бо нас залякали, а маємо намір продовжувати боротьбу за правду, бо це важливо», — наголошує Зоряна.

Цей конфлікт між тими, хто підтримує Карплюка та Маркушина, триває ще з початку квітня. Міронішена та Гурін у ньому виступали якраз-таки активною опозицією до тих депутатів, що стали на захист ексмера. Але вчора все ще більше загострилося, адже депутатка Євгенія Антонюк подала заяву в поліцію на Гуріна за нібито погрози їй та її чоловіку.

Сам Артем підтвердив той факт, що він телефонував чоловіку Євгенії та пригрозив «дати йому в морду», якщо вона продовжуватиме розповідати брехню про його сім’ю. За словами Гуріна, нібито ні про які жорстокі погрози чи розправи не йшлося. Щобільше, він запевняє, що сам чоловік Антонюк почав погрожувати йому, а потім його батькові.

А сам цей скандал розпочався з публікації у фейсбук-групі Mistoinform, яка виклала «викривальний» текст на депутата. Там було вказано, що більшість його родичів та він сам незаконно отримали  з міської програми «Турбота» 590 000 грн. При цьому у дописі прикріплені лише якісь скріни з ексель-таблиці, тому незрозуміло з якого джерела взяті ці дані. Сам же ресурс неодноразово звинувачували у фейках, наклепі та брехні.

Як стало зрозуміло з допису Гуріна, Євгенія підтримала цей, за його словами, фейк та нібито поливала брудом його та його родину у своїх дописах та коментарях. Хоча зараз на її сторінці немає ніяких постів на цю тему, але, можливо, вона їх видалила. Бо інші прибічники Карплюка активно зробили репости Mistoinform і саме туди прийшла Антонюк з підтримкою.

Так-от, після заяви Євгенії у поліцію, її дописом у себе на сторінці поділився депутат Антон Головенко, пообіцявши заступитися за колегу. Виглядає підозріло, особливо знаючи те, якими методами «вирішення проблем» користувався Головенко у своєму минулому. За даними ЗМІ, на нього неодноразово подавали заяви в поліцію за хуліганство та побиття людей і навіть відкривали кримінальне провадження. Один з таких випадків був і в Ірпінській міській раді у 2017 році, коли він побив тодішнього голову лічильної комісії Євгена Мельничука.

Тому підпал авто на наступний день після таких слів виглядає, як дуже «випадковий» збіг обставин. Що ж, залишається лише спостерігати за подальшим розвитком подій.

 

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *