Ірпінь Головне

Сесія Ірпінської міськради таки відбулась: що важливого було

Двічі перенесена 39-та сесія Ірпінської міськради таки відбулася сьогодні, 4 квітня. Про це повідомляє фейсбук-група «Ірпінь Daily».

Загалом були присутні 32 депутати з 36 і міський голова. Всього встигли розглянути 60 питань. Більшість із них підтримали необхідним мінімумом голосів. Зокрема, такі важливі як відбудова та внесення змін до бюджету на 2024 рік.

Зазначається, що не прийняті не підтримали саме обранці з партії «Нові обличчя». Наприклад, звіт про бюджет за 2023 рік та питання щодо відбудови багатоквартирних будинків по Миру, 10 і Шевченка, 4 та передачу майданчика у власність дитсадочка.

«Водночас депутати з інших партій міськради підтримали ініціативи законно обраного мера. Тож, переворот не вдався — Олександр Маркушин має необхідну підтримку 20-21 депутата для управління містом», — додають у пості.

За даними наших джерел, сьогодні на сесії всіх ретельно перевіряли, бо представники партії «Нові обличчя» запросили туди п’ятьох підозрілих чоловіків, які відмовились пояснювати чому вони прийшли.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *