Ірпінь Головне

Триває відбудова приватного сектора в Ірпені

На Київщині триває будівництво приватного сектора в Ірпені, який був зруйнований під час бойових дій. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

Підрядники, місцева влада та мешканці обговорили нагальні проблеми під час будівництва приватного сектору на вул. Багірова та Гостомельському шосе.

Тут комплексно зводять 42 приватні будинки. Наразі будівництво на такому етапі:

  • у 41 будинку повністю зведені фундаменти;
  • у 39 будинках зведені стіни;
  • 23 будинки вже повністю з покрівлею;
  • по 5 будинках повністю зроблено утеплення фасадів;
  • по 3 будинках проведені оздоблювальні роботи зовнішніх стін.

“На останній сесії Ірпінської міськради ми перерозподілили субвенцію від області, таким чином маємо фінансування на наступний етап робіт та будівництво ще одного будинку для наших постраждалих родин”, — зазначив Маркушин.

Що відомо про відновлення Ірпеня після військової агресії РФ

Під час бойових дій навесні 2022 року Ірпінь був зруйнований на 75 відсотків. Понад 10 тисяч людей залишилися без житла. У місті непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків.

У травні 2023 року стартувало комплексне відновлення пошкоджених війною приватних будинків в Ірпені біля ЖК “Ірпінські Липки”. Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе. Станом на 1 лютого цього року капітально відремонтували 31 приватний будинок. З нуля будують ще 30 домівок.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надало будматеріали для капремонту 35 помешкань і повної відбудови 37 приватних будинків Ірпеня. Загальна сума підтримки близько 450 тис. доларів США

За кошти, зібрані на платформі UNITED24, відбудують 18 житлових будинків у 5 населених пунктах — Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила.

У березні 2023 року Ірпінь відвідала місія ЄС, щоб перевірити відбудову житлових об’єктів за програмою “Віднови ДІМ”, кошти на яку виділив Євросоюз.

Протягом 2022 року в Ірпені повністю відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

До кінця 2024 року в Ірпені почнеться будівництво нової багатоповерхівки по вул. Гостомельське шосе, 12-14-16 — замість демонтованої. Саме ця будівля прийняла на себе перші російські авіаудари по Ірпеню на початку повномасштабного вторгнення.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *