Бородянка Головне

У Бородянці хотіли витратити 4,3 млн грн на ремонт вигаданого укриття

У Бородянці Київської області запланували ремонт укриття за 4 мільйони гривень. Однак виявилось, що його не існує. Про це повідомила пресслужба Державної аудиторської служби України.

“Аудитори Північного офісу Держаудитслужби під час перевірки закупівель виявили фінансові порушення у відділі освіти Бородянської селищної ради, який уклав договір на здійснення капремонту захисної споруди цивільного захисту на території Дружнянського закладу загальної середньої освіти”, — йдеться у повідомленні.

Загальна сума передбачених коштів була 4,3 млн грн. З цієї суми підряднику перерахували аванс у розмірі 1,47 млн грн. Це відбулось всупереч нормам законодавства.

Однак перевіркою було з’ясовано, що на цій території жодної споруди цивільного захисту не розташовувалося, тому не було чого ремонтувати.

“Насправді почалося будівництво незрозумілого об’єкта, адже у будівельників не було ані дозвільної, ані проєктної документації. Завдяки своєчасному втручанню аудиторів вдалося повернути до місцевого бюджету кошти сплаченого авансу”, — йдеться у повідомленні.

Related Posts