Бородянка Головне

У Бородянці незабаром відкриється оновлений дитячий садок «Піноккіо»

У Бородянці планують відкрити оновлений дитячий садочок «Піноккіо» вже з початку нового навчального року. Це вдасться зробити завдяки спільним зусиллям міжнародних, благодійних організаці та селищно ради. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

За її словами, Project HOPE Ukraine розпочала роботи з відновлення, а GER 3 провів капітальний ремонт укриття. Водночас Литовська Республіка займається облаштуванням території, де вже встановлюються дитячі майданчики та проводиться благоустріч території. Крім того організація НЕФКО провела роботи з водопостачання та каналізації.

Захарченко нагадала, що за допомогою спільних зусиль благодійної організації «ВІДВАЖНИХ» та Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA) на даху садка «Піноккіо» було змонтовано сонячну електростанцію потужністю 12 кВт. Крім того, швейцарська гуманітарна організація «Klotenhelpsukraine» разом з жителями швейцарського міста Клотен зібрали 1 млн гривень на дообладнання укриття.

«Відвідавши садок, можу з радістю повідомити, що роботи майже завершені. Нещодавно було встановлено сонячні панелі за кошти БО «ВІДВАЖНИХ» та WWEA. З 1 млн гривень, зібраних жителями Клотена, 528 000 грн вже витрачено на закупівлю обладнання — на решту коштів оголошено тендер. Зараз триває укладка тротуарної плитки, встановлення дитячих майданчиків та роботи з благоустрою. Дякую всім, хто долучився до цієї справи, завдяки спільним зусиллям всіх організацій, наших діток чекає новий, сучасний та енергоефективний садок», — запевнила посадовець.

Related Posts