Бородянка Головне

У Бородянці реконструюватимуть школу

У Бородянці реконструюватимуть одну зі шкіл за підтримки іноземних партнерів. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Бородянська громада звернулася з проханням про допомогу до будівельної компанії Honka. Компанія відгукнулася на це прохання і директор з будівництва Honka в Україні Ігор Йосипович Багінський відвідав Бородянку, щоб допомогти у відновленні закладу освіти.

Нещодавно Honka запросила представників Бородянської громади відвідати школу та садочок в місті Карстула, Фінляндія. В.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко та начальник відділу освіти Наталія Новікова відвідали Карстулу, щоб побачити на власні очі, як там все облаштовано.

Під час візиту було підписано меморандум з містом Карстула про співпрацю, який передбачає: реконструкцію закладу освіти в Бородянці за новітніми технологіями та встановлення побратимських відносин з селищем Бородянка.

«У рамках програми з відновлення України та зокрема Бородянки, нами було вивчено досвід будівництва сучасних, екологічних шкіл та дитячих садків з дерева у Фінляндії. Представники Бородянки 14-15 листопада 2023 року відвідали виставку Warsaw Rebuild Ukraine, де й познайомилися з представниками компанії Honka, які реалізують подібний проєкт. Нова школа в місті Карстула слугує тому підтвердженням. Тож під час візиту до Карстула ми відвідали дитячий садочок, школу, мерію, медичний центр та домовились тісно співпрацювати і переймати досвід, першим кроком нашої співпраці буде подарунок від міста Карстули — проєкт школи, яку плануємо реконструювати у Бородянці. Я дякую нашим партнерам, зокрема компанії Honka, меру міста Карстули Пеці Каннервіо, Марії Туренковій, Марку Саарелайнен та Маркусу Саарелайнен», — розповіла Захарченко.

Related Posts