Бородянка Головне

У Бородянській громаді 18 випускників отримали золоті та срібні медалі

У Бородянській громаді відбулися випускні вечори. Зокрема 28 червня Бородянська громада провела в доросле життя випускників чотирьох закладів освіти. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Урочисті заходи відбулися у Бородянському академічному ліцеї № 2, Литовсько-українському ліцеї №1, Загальцівському ліцеї та Новозаліському ліцеї. Крім того, були організовані випуски з 9 класів, де було випущено 303 учні, з 11 класів – 128 учнів.

За словами Захарченко, кількість 9-х класів по Бородянській громаді становить 17, а 11-х – 7.

«В цьому році ми маємо 18 медалістів, 16 золотих та 2 срібних. Від щирого серця вітаю всіх випускників та їх батьків з цією знаменною подією, сьогодні ви розпочинаєте новий, цікавий та захоплюючий етап у своєму житті. Нехай на вашому шляху завжди сяють сонце знань, а мрії неодмінно збуваються. Бажаю вам міцного здоров’я та невичерпної енергії, щасливого та мирного життя, впевнених кроків до омріяної мети, успішного навчання та плідної праці, щирих друзів та вірних побратимів, натхнення та нових звершень, нехай кожен ваш день буде сповненим радості, творчості та нових перемог. Ви — наша гордість, наша надія, наше майбутнє», — відзначила посадовець.

Related Posts