Буча Головне

У Бучі створили «іграшковий» мурал, присвячений дітям

У бучанському парку «Диво» за ініціативи проєкту Circle of Toys від соціальної мережі допомоги Circle створили мурал, присвячений дітям. Про це пише village.

Як повідомляється, родини можуть залишити заявки на іграшки, про які мріють їхні діти, на спеціальній платформі, QR-код якої розмітили на муралі. Кожен охочий зможе обрати одну чи декілька іграшок із заявок, щоб надіслати дитині. Дарувати іграшки можна як нові іграшки, так і вживані, якщо вони в хорошому стані.

Зараз у проєкті Circle of Toys зареєстровано близько 30 000 заявок від родин, які не мають фінансової можливості порадувати своїх дітей новими іграшками. Серед них, переважно внутрішньо переміщені особи, багатодітні сімʼї або родини військових.

Щоб долучитися до проєкту, потрібно зареєструватися на платформі й обрати ту завку, на яку хочеться відгукнутись. Особливість проєкту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку прямо конкретній родині, без посередників.

«Його мета – нагадати, що навіть у найтемніші часи є речі, здатні наповнити маленькі серця світлом. Серед них важливе місце посідають іграшки», – кажуть автори проєкту.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *