Буча Головне

У двох дитсадках Бучі облаштували нові укриття

У двох дитячих садочках Бучі – «Горобинка» №2 та «Пролісок» №4 – облаштували нові та безпечні укриття. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

В укриттях облаштували спеціальні навчально-ігрові зони, адаптовані до потреб дітей віком від 2 до 6 років. Простори обладнані зонами для творчості, природознавства та інформаційно-навчальними куточками з книжковими стелажами, столиками для занять та настінними дошками для малювання.

Їх створили завдяки підтримці Європейського Союзу, UNICEF Ukraine та Міністерство освіти і науки України.

«Створення безпечних умов для наймолодших українців є ключовим пріоритетом для їхнього розвитку. Ці укриття – не лише безпечний простір, а й середовище, де діти можуть разом навчатися, гратися та відпочивати у спокійній атмосфері», – наголосив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Ремонти й облаштування укриттів вже провели у 19 дитсадках Київщини за концепцією «Нумо розвиватися». Всього ж заплановано реконструювати безпечні простори у 63 дошкільних закладах Київської, Житомирської та Чернігівської областей за фінансової підтримки ЄС та Королівства Бельгія.

Related Posts