Головне Коцюбинське

У Коцюбинському незаконно крокують дерева

По вулиці Пономарьова у Коцюбинському незаконно кронують дерева. На це у фейсбук-групі «Громада Коцюбинського» поскаржився місцевий мешканець Володимир Ветроградський.

«Прямо зараз по вул. Пономарьова навпроти заправки Злагода за вказівкою сільради знищуються два великі в’язи. Пильщики злились з місця роботи. Але не впевнений, що надовго», — зазначив чоловік.

За його словами, ці дерева потребують лише санітарної обрізки (видалення сухих гілок та обробки ран), але не кронування, яке заборонено законом про благоустрій.

«Кронування є варварською обрізкою, яка призводить до загибелі дерев та їх передчасної аварійності (у випадку, якщо дерево виживе). По вулиці вже встигли знищити дві великі тополі. Влітку тут пекло і ці дерева останній зелений буфер, який лишився», — додав Ветроградський.

Він просить всіх небайдужих підійти та захистити дерева, якщо побачать протиправні дії — вимагати акт на виконання робіт та викликати поліцію в разі не дотримання процедури санітарного обрізування.

Інші люди підтримали автора посту. Дехто навіть додав, що це вже не перша вулиця, на якій проводяться такі роботи — раніше таке ж зробили по Меблевій.

 

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *