Головне Коцюбинське

У Коцюбинському під час негоди впав рекламний борд: чому люди радіють

У Коцюбинському на вулиці Меблевій через негоду зірвався і впав рекламний борд. Про це повідомила адміністраторка фейсбук-групи «Громада Коцюбинського» Ірина Федорів.

Місцевих людей така новина порадувала, адже цей борд, за словами Федорів, був досить скандальним. Вона розповідає, що аби його встановити спиляли горіх, який садив з похресником полеглий воїн із Коцюбинського.

«Горіх пилили не раз, щоб не заважав борду Слюсаренка. Тепер борд Слюсаренка отакий», — наголосила жінка.

Зазначимо, що йдеться про Богдана Слюсаренка — депутата від політичної партії «Нові обличчя». За даними громадського руху «Чесно», він був центром не одного корупційного скандалу. Наприклад, у 2021 році політик був ініціатором проєкту рішення щодо протиправного розширення меж селища Коцюбинське за рахунок Біличанського лісу. Журналісти зазначають, що таке рішення загрожувало національному природному парку «Голосіївський» і було вигідним для забудовників.

Також у звіті йдеться про те, що Слюсаренко володіє носіями зовнішньої реклами у місті, які теж були замішані у скандальних справах. Наприклад, розміщували приховану рекламу партії «Нові обличчя» у день тиші у 2017 році.

Related Posts