Головне

У Софіївській Борщагівці збудують школу та дитячий садок з укриттям

У Софіївській Борщагівці, на вулиці Зоряній планують побудувати школу і дитячий садочок та укриття до них. Спорудити дитсадок планують до кінця 2025 року, зведенн школи мають закінчити до грудня 2026 року, на роботи виділено понад 705 млн гривень. Про це йдеться в оголошеннях у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з оголошеннями, Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області планує 29 квітня провести два аукціони з визначення підрядників робіт, зокрема:

На одному з тендерів мають визначити виконавця робіт з будівництво дошкільного навчального закладу по вулиці Зоряній в селі Софіївська Борщагівка. Очікувана вартість закупівлі складає 283 млн 712 тис. 778 гривень, роботи мають закінчити до 31 грудня 2025 року.

На наступному аукціоні планують визначитись з підрядником по будівництву загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зі спортивною спорудою по вулиці Зоряній в селі Софіївська Борщагівка. Очікувана вартість закупівлі 421 млн 740 тис. 015 гривень, строк виконання робіт – 31 грудня 2026 року.

У тендерній документації в обох випадках зазначено “коригування в частині влаштування споруди подвійного призначення – укриття”. Загальна очікувана вартість робіт складає 705 млн 452 тис. 793 гривні.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *