Ворзель Головне

У Ворзелі сплели маскувальну сітку для ЗСУ

Жителі селища Ворзель сплели першу маскувальну сітку для бійців Збройних сил України. Наразі робота триває, долучитися можуть усі охочі жителі громади.Про це повідомляє у Telegram пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що місцеві активісти розпочали волонтерську діяльність нещодавно — 7 січня цього року. З того часу щодня небайдужі жителі приходять на територію храму Петра і Павла, щоб створити нові обереги для бійців на передову.

Жителі Ворзеля сплели маскувальну сітку для ЗСУ
Жителі Ворзеля плетуть маскувальну сітку для ЗСУ. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

“Волонтери працюють без вихідних, адже знають, що кожен їхній вузлик — збережене життя українських військових”, — йдеться у повідомленні.

У міськраді зауважили, що наразі потреба у маскувальних сітках зростає, тому очікують охочих долучитися до плетіння. Приходити потрібно за адресою: смт. Ворзель, вул. Курортна, 21 до храму апостолів Петра і Павла, щодня з 13:00.

Жителі села Мощун Бучанського району наразі зшили 100 м² зимової маскувальної сітки для військових. Її загальний розмір — 200 м², половину уже відправили військовим. Також бучанці виготовляють тетрапаки та окопні свічки. Охочі можуть допомагати, а також приносити огарки свічок та парафін.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *