Ворзель Головне

У Ворзельському заказнику пройде безплатна екскурсія

18 травня у Ворзельському заказнику пройде безплатна ботанічна прогулянка до Дня рослин. Захід організовує кандидатка біологічних наук, науковий співробітник відділу клітинної біології і біотехнології ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України» Анастасія Бузіашвілі.

Вона розповіла, що День рослин відзначається по всьому світу 1 раз на 2 роки під егідою Европейської Організації Біології Рослин (EPSO), та спрямоване на формування шанобливого та екологічно свідомого ставлення до природи.

Під час екскурсії відвідувачі побачать красу флори українського Полісся та Лісостепу, а також буде запропонована дегустація чаю з лікарських трав, зібраних на території заказнику.

«Це місце, унікальне не лише чистим повітрям та рослинними угруповуваннями, але й своєю історією, адже у цьому місці жили й творили відомі меценати, діячі української культури та науки, і в якому, попри місяць окупації російськими військами у 2022 році, активне культурне життя продовжується і по сьогоднішній день», — зазначають організаторка.

Всього до групи можуть доєднатися до 20 людей. Для участі треба заповнити форму за посиланням.

Місце збору – площа біля залізничної зупинки «Ворзель», біля відділення Нової Пошти №2 о 10.30.

Екскурсія триватиме 2-3 години, довжина маршруту 5 км, кінцевий пункт – Будинок графині Уварової та залізнична зупинка «Ворзель».

Також просять вдягнути зручне взуття та одяг, взяти за наявністю підстілки, щоб присісти, та парасольку на випадок негоди.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *