Вишневе Головне

У Вишневому планують за 2 млн гривень реконструювати котельні

У Вишневому планують провести реконструкцію двох котелень, одна з яких знаходиться у місті, а друга у селі Крюківщина. За результатами тендерів вже було визначено розробників проєктно-кошторисної документації. Загалом громада виділила на ці роботи 2 мільйона гривень. Про це йдеться у повідомленнях електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Зазначається, що комунальне підприємство «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за результатами аукціону визначилось з розробником проєктно-кошторисної документації (стадії «Проєкт») «Реконструкція котельні №2 КП «Вишнівськтеплоенерго» з влаштуванням точок підключення когенераційної установки потужністю 500-750 кВт та дизельної електростанції 800 кВт.

Місцем виконання робіт буде вулиця Чорновола, 1 в місті Вишневе. Зазначається, що з ТОВ «УКРКОМТРЕЙДІНГ» було укладено договір на 1 млн 454 тис. 884 гривні без використання електронної системи. До 20 вересня 2024 року виконавець повинен надати пакет документації.

Крім того, на ще одному аукціоні було визначено розробника проєктно-кошторисної документації (стадії «Проєкт» і «Робоча документація») «Реконструкція системи газопостачання котельні №4 КП «Вишнівськтеплоенерго». Місце надання послуг: вулиця Балукова, 10 в селі Крюківщина.

Також з ТОВ «ПРОМКОМПЛЕКТ» (#19408212)  уклали договір про закупівлю на 595 тис. 949 гривень без використання електронної системи закупівель. Пакети документації повинні надати до 31 грудня 2024 року.

Related Posts