Головне Гостомель

Утримував людей у морозильних камерах: судитимуть військового РФ, який катував гостомельців

До суду скерували обвинувальний акт до суду стосовно військовослужбовця РФ, який під час окупація Гостомеля у 2022 році утримував близько 100 людей в катівні. Про це повідомляє Поліція Київської області.

Зазначається, що злочинець — 47-річний командир Красноярського ОМОНу. Він організував у приміщенні морозильної камери місце утримання мирного населення, де за допомогою тортур у них вимагали інформацію про військово-політичне керівництво України, Збройні Сили України та осіб, які брали участь в АТО/ООС.

У Київській обласній прокуратурі надають додаткову інформацію — людей тримали у трьох непрацюючих морозильних камерах. У найменшій площею 6 кв. м перебувало 15 осіб, у найбільшій близько 30 і більше. Серед утримуваних були як цивільні, так і військовополонені.

Також додають, що люди не мали необхідної медичної допомоги та достатнього харчування, спати доводилося, сидячи на підлозі. Більшість з них постійно знаходилась із зав’язаними очима. Температура цих приміщень була максимально несприятлива для перебування. Крім того, відсутні вентиляція, світло та вбиральні.

«Під його безпосереднім контролем інші військовослужбовці РФ знущались з людей, безпричинно наносили численні хаотичні удари по різних частинах тіла. Окупанти застосовували до людей електричний струм, позбавляли повітря, надагаючи на голову поліетиленовий пакет, імітували розстріли невинних людей, змушуючи надати «потрібну» їм інформацію», — розповідають у поліції.

Представники прокуратури наголошують, що потерпілі зазнали сильних фізичних та психологічних травм.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *