Ірпінь Головне

В Ірпені пройшла вулична виставка на честь енергетиків

На центральній площі Ірпеня пройшла вулична виставка символічних артефактів – свідків відновлення електроенергії після перемоги у битві за Київ. Про це розповів мер міста Олександр Маркушин.

Рівно два роки тому українські енергетики повернули світло у звільнені від окупантів громади Київщини. Це стало нашою остаточною перемогою у битві за світло, додає він.

Понад 10 тисяч кілометрів електромереж було знищено. Щоб оцінити цей масштаб, спробуйте уявити відстань від Києва до Вашингтона. Без світла залишились 260 тисяч родин у понад 600 населених пунктах Київщини. Лише півтора місяця знадобилось українським енергетикам аби відновити зруйноване ворогом. Та вперше, але далеко не востаннє, довести – українське світло завжди перемагає темряву!

«Низький уклін енергетикам під керівництвом генерального директора ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталія Шайди, які вслід за військовими зайшли у деокуповані населені пункти та попри загрозу нерозірваних ворожих снарядів, замінованих обʼєктів, невтомно й щоденно працювали аби повернути до міст Київщини світло, життя, людей», – наголосив міський голова.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *