Ірпінь Головне

В Ірпені відбудуться цікаві та творчі майстеркласи для дітей

В Ірпені впродовж червня-липня діти віком від 7 до 11 років матимуть можливість взяти участь в онлайн майстеркласах в межах проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Зазначається, що діти не лише зможуть гарно провести час, але й розвинути свою творчість та навички комунікації.

Майстерклас «Назад в майбутнє. Я росту та змінююсь» можна відвідати 27 червня, 9 або 20 липня. Він буде тривати з 14:00 до 15:30 та підійде для дітей віком 7-9 років.

«Мета: збагатити уявлення дітей про себе, допомагаючи їм розглянути власне зростання через призму минулого теперішнього та майбутнього; підкреслити важливість кожного етапу розвитку та їхній взаємозв’язок. При собі мати: мікрофон, декілька чистих аркушів паперу для малювання, на вибір: олівці, фломастери або фарби», — додали у повідомленні.

Наступним майстеркласом стане «Дружити просто», який проходитиме 28 червня, 11 та 25 липня з 14:00 до 15:30. Вікова категорія: 7-10 років.

Метою майстеркласу є надати дітям можливість відкрити для себе внутрішні ресурси та відчути власну цінність; вчити дітей відчувати цікавість та задоволення від своїх здібностей та інтересів. При собі потрібно мати: кольоровий папір, клей, ножиці, декілька аркушів А4, олівці/фломастери, люстерко, великі кишені та найсмачнішу цукерку.

Також у місті відбудеться майстерклас «Дивовижне перевтілення тварин», а саме 2, 16 та 27 липня з 14:00 до 15:30 для дітей віком 7-9 років.

«Мета: зануритися в світ фантазування та творчості; познайомити дітей з популярною технікою малювання – palm art, за допомогою якої, кожен учасник відчує себе справжнім творцем – унікальним та неповторним. При собі мати: простий олівець, цупкий папір білого кольору на вибір: кольорові олівці, фломастери, маркери, акварельні фарби чи гуаш», — зауважили у пресслужбі.

І крайнім майстеркласом стане «Скажи привіт своєму гніву», який відбудеться 4 та 18 липня з 14:00 до 15:30 для дітей віком 8-11 років.

«Мета: зацікавити дітей дослідити, яким чином гнів активізує різні частини мозку. Розглянути аспекти свого гніву: чому люди відчувають гнів, як це може впливати на їхню поведінку. Навчити дітей простим технікам регуляції гніву для покращення їхньої емоційної саморегуляції», — наголосили у повідомленні.

Зареєструватися на майстеркласи можна за посиланням.

Related Posts