Ірпінь Головне

В Ірпені відкрилось наймасштабніше спортивне містечко від Будівельної групи Синергія

В Ірпені відбулося урочисте відкриття найбільшого спортивного містечка в ЖК Синергія Сіті від девелопера  Будівельної групи Синергія, передає ТСН.

19 травня 2024 відбулася помітна спортивна подія в Ірпені — святкове відкриття спортивного містечка в ЖК Синергія Сіті від девелопера Будівельної групи Синергія. Видатні українські спортсмени та професійні тренери провели майстер-класи та показові тренування, будівельна компанія разом із благодійним фондом провела збір, а також на заході встановили рекорд України.

Нове спортивне містечко має площу 2 174 кв. м та складається з 5 зон: футбольне поле, баскетбольний майданчик, тенісний корт, зона для настільного тенісу та зона воркаут.

“Ми в Синергії створювали Спорт Сіті із думкою, що займатися спортом біля дому та підтримувати форму буде просто. А спортивне містечко на території комплексу мотивуватиме на заняття спортом та знайомство з сусідами. Така спортивна інфраструктура в кроці від дому — це наш вклад у фізичне та ментальне здоров’я. Особливо найменших мешканців, для яких спорт з дитинства стане звичним способом життя. Віримо, що тут робитимуть свої перші кроки майбутні чемпіони. Запрошуємо мешканців та гостей на тест-драйв майданчиків! Спробуйте сьогодні щось нове, насолодіться видовищними шоу та вболівайте за учасників! Бажаю гарних емоцій! Та дякую нашим титанам ЗСУ, що можемо сьогодні створювати такі об’єкти в місті-герої Ірпені”, – мотивуюче розпочав відкриття Спорт Сіті співвласник Синергії Олександр Заболотній.

На відкриття баскетбольного майданчику в Синергія Сіті завітав відомий український баскетболіст та тренер, чемпіон України — Дмитро Базелевський. Крім цього, спеціально на відкриття Спорт Сіті із Запоріжжя завітали данкери Олег Сушко та Єгор Максимчук, які показали видовищне шоу. На футбольному полі відбувся перший товариський матч між дитячими командами “Академія ім. О. Алієва” м. Буча та “Lions” м. Ірпінь.

Крім спортивних активностей, під час заходу відбувся благодійний збір на FPV-дрони разом з Благодійним фондом Ірпінського волонтерського обʼєднання “Незламні серця”. Долучився до збору запрошений гість та відомий блогер Дмитро Поворознюк, який розіграв як благодійні лоти. Загалом відвідувачі задонатили на “банку” та готівкою 54 769 гривні. А Будівельна група Синергія потроїла зібрані кошти й перетворила підсумкову суму на 164 307 гривень. На ці кошти волонтери фонду “Незламні серця” зможуть виготовити та передати 10 FPV-дронів військовим з Ірпінської громади.

Фіналом святкового відкриття стало встановлення рекорду України. Урочисто оголосив засвідчення рекорду ведучий свята Тімур Мірошниченко. Всі учасники та гості заходу стали свідками встановлення рекорду України як найбільшого спортивного містечка в житловому комплексі в Київській області.

Related Posts