Ірпінь Головне Ексклюзив

Від Маркушина пішла радниця Дарина Катькало, але чи була вона саме його радницею?

Радниця Ірпінського міського голови Дарина Катькало пішла з посади. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, звільняється вона через нещодавній зарплатний скандал, що сколихнув Ірпінську міськраду. Ексрадниця запевняє, що два роки вся команда нібито працювала на волонтерських засадах, а тут всі дізналися, що якісь відділи отримували кошти.

При цьому, у своєму пості Дарина посилається на колишнього керуючого справами виконавчого комітету Негрешу Дмитра та ще одного радника мера Літвинова Андрія. Мабуть, вони теж були частиною команди, яка працювала безплатно, якщо Катькало стверджує, що це робили всі.

Проте за офіційними даними на сайті ІМР, зарплатню Негреша та Літвинов отримував справно. При тому, й суми там не менші, ніж у деяких працівників, яких ITV внесла до списку людей, які отримують непомірно високі доходи.

Також варто запитати чому ж ексрадниця не знала, які зарплати отримують у міськраді і чи отримують їх взагалі, якщо ця інформація не конфіденційна. Такі питання узгоджуються на депутатських сесіях, звіти про видані зарплатні розміщуються на сайті ІМР, а працівники, які отримують зарплатню з бюджету, зобов’язані подавати декларації про доходи.

Хоча цілком можливо, що сама Катькало працювала без зарплатні, адже її даних немає на сайті ІМР. Так само немає і поданих декларацій, при чому за жоден рік. Хоча, як вказано на сайті Фонду відновлення Ірпеня, де Дарина працює операційною директоркою, вона була на посаді радниці ще з 2018 року. То що ж, і до повномасштабної війни працювала на волонтерських засадах?

Проте іншу свою посаду у Фонді Катькало поки не покидає. Хоча ж серед засновників цієї організації теж є Маркушин. Можливо, причина у тому, що він має стосунок до Фонду лише на папері, а керує всім, за юридичними даними, лише ексмер Володимир Карплюк одноосібно.

Тут виникає ще одне питання: а чиєю радницею насправді була Дарина? Адже з її фейсбуку здається, ніби вона досі вважає, що Карплюк не покидав пост мера: на її сторінці регулярно з’являються пости з його сторінки та сторінок його бізнесів — компанії «Молодість» та інформаційної агенції ITV. Тоді ж як репост Маркушина — явище рідкісне. Востаннє він був ще у вересні 2023 року.

Отож, висновки робіть самі. А ми поки ретельно аналізуватимемо інші заяви учасників цього дійства.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *