Буча Головне

Віддав життя за Україну: у Бучанському ліцеї №5 відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Крушинського

На стінах Бучанського ліцею №5 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна Андрія Крушинського з позивним «Малиш». Про це повідомляє Бучанська міська рада.

З початком повномасштабного вторгнення рф Андрій проявив себе як мужній захисник та допомагав евакуювати мешканців Гостомеля, а згодом добровільно мобілізувався до лав Збройних Сил.

Молодший сержант, командир стрілецького відділення, воював на Чернігівщині. 23 серпня 2023 року, під час відбиття атаки ворога поблизу сіл Миколаївка та Янжулівка, Андрій Крушинський отримав смертельне кульове поранення. Йому навіки 38.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті держави, Андрій Крушинський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Та удостоєний медалей «Ветеран війни» та «Незламним Героям російсько-української війни».

«Уважний син, люблячий батько та справжня опора для сімʼї. Про такого як він, можна було мріяти», – згадує Андрія його дружина.

У героя залишилось двоє діточок. Дошку символічно встановили на стінах Бучанського ліцею №5, де нині навчається син Героя.

«Буча назавжди зберігатиме світлу пам’ять про свого мужнього сина Андрія Крушинського, який пожертвував життям задля свободи та незалежності рідної землі», – наголошують у дописі.

Related Posts