Буча Головне

Художній фільм «Буча» вийде у прокат 7 листопада: про що розповідається у стрічці

Український художній фільм «Буча» вийде на широкі екрани 7 листопада 2024 року. На Youtube вже з’явився офіційний трейлер стрічки. Про це повідомляє Детектор медіа.

У фільмі розповідається про реальні події, які відбувалися у Бучі та інших населених пунктах Київської області, а також у ньому буде показано історію громадянина Казахстану, який отримав притулок в Україні в 2019 році та зміг врятувати понад 200 українців з окупації.

Відомо, що у стрічці знялися відомі українські актори, а саме:

  • В’ячеслав Довженко,
  • Артемій Єгоров,
  • Сергій Стрельников,
  • Катерина Олос,
  • Анастасія Нестеренко,
  • Даніель Салем,
  • головну роль зіграв відомий польський актор Цезарій Лукашевич.

Фільм вже викликав інтерес серед критиків, які запитували: чи він на часі, чи вийде він правдивим і чи не ретравматизуються українці, які його подивляться. Режисер фільму — Станіслав Тіунов, а сценарист — Олександр Щур.

«На етапі створення експлікації майбутньої картини я відчув, що боротьба героїв фільму перейшла в боротьбу з усіма учасниками знімального процесу, а наприкінці — в боротьбу із самими з собою. По завершенні першого драфту, за два роки роботи, мій внутрішній світ на якийсь час спорожнів, бо повністю залишився в цій картині. Саме тому “Буча” сповнює глядача емоціями і відчуттями, які дарують віру та сили на боротьбу», — зауважив режисер картини Станіслав Тіунов.

«Під час роботи над фільмом нам дуже допомагали представники Головного управління розвідки МОУ. Вони консультували нас, надавали фото та відеоматеріали, ознайомили з текстами перехоплень розмов російських військових, агентурними даними. Все це ми використовували у фільмі», — підкреслив продюсер і сценарист стрічки Олександр Щур.

Related Posts