Вишневе Головне

Вишневе збудує дощову каналізацію за 11,7 млн грн

У Вишневому комунальники планують збудувати нову дощову каналізацію на вулицях Петра Дорошенка та Василя Стуса. Загальний термін будівництва – 2 місяці, на роботи з місцевого бюджету виділено 11,7 млн гривень. Про це, як передає КВ, йдеться в оголошеннях у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Зокрема, КП “Управління комунального господарства” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на аукціоні 6 травня має намір визначитись з виконавцем робіт по новому будівництву дощової каналізації по вулиці Василя Стуса.

Згідно з тендерною документацією, загальна протяжність дощової каналізаційної мережі 488 метрів. Глибина прокладання від 1,2м. до 1,8м. По всій довжині траси передбачити влаштування 14 перепадних – (оглядових) та 14 дощоприймальних колодязів. Очікувана вартість закупівлі 5 млн 161 тис. гривень.

Крім того, на ще одному тендері, також запланованому на 6 травня, визначатимуть виконавця нового будівництва дощової каналізації по вулиці Петра Дорошенка.

У цьому випадку в тендерній документації вказано, що загальна протяжність дощової каналізаційної мережі 470 метрів. Глибина прокладання від 1,2м. до 1,8м. По всій довжині траси передбачити влаштування 14 перепадних – (оглядових) та 19 дощоприймальних колодязів. Очікувана вартість закупівлі – 6 млн 585 тис. гривень.

В обох випадках роботи планують закінчити до 22 липня 2024 року. Загалом на роботи місцевим бюджетом передбачено виділення 11 млн 746 тис. гривень.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *