Головне Коцюбинське

Як реінтегрувати ветеранів у цивільне життя: у Коцюбинському пройшов навчально-інформаційний захід

4-5 липня у Коцюбинському відбувся інформаційно-навчальний захід у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики». Про це повідомив директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики КОВА Ігор Мещан.

На заході йшла мова про те, як надати ветеранам якісні послуги, як створити комфортний ветеранський простір і забезпечити їх гідними умовами життя.

Понад 40 голів громад Київщини та сусідніх областей (Чернігівської, Вінницької, Сумської та Черкаської), а також фахівці ОМС (старости, працівники ЦНАПів, інші працівники ОМС, яким доручено роботу з ветеранами) вивчали та напрацьовували:

  • інструменти підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх сімей,
  • підходи до реалізації місцевої ветеранської політики,
  • місцеві стратегії та програми із врахуванням ветеранського компонента.

Серед найбільш актуальних питань були: забезпечення ветеранів житлом, працевлаштування, психологічна підтримка та медичне обслуговування. Також говорили про важливість  запровадження в громаді фахівця із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб.

«Наша мета — прямий відвертий діалог між владою, самоврядуванням, експертами, ветеранським середовищем», — наголосив Мещан.

Проєкт реалізовує Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Простором Можливостей та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також за участі  Ветеранського фонду «Після Служби».

Related Posts