Головне

З 1 квітня діти загиблих добровольців отримуватимуть підвищені виплати

За ініціативи Мінветеранів Уряд збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців. Про це 13 березня повідомило Мінветеранів.

“Йдеться про дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України з числа осіб, які добровільно брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ)”, – ідеться в повідомленні.

Це дає змогу вже з 1 квітня автоматично підвищити розмір виплати з 2361 грн до 7800 грн на одну неповнолітню особу та до 6100 грн – на кожну, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

Таким чином, Уряд врегулював питання виплат соцдопомоги дітям добровольців, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту” присвоєно статус члена сім’ї загиблого Захисника або Захисниці України.

Як зазначив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун, зміни було ініційовано за результатами робочих зустрічей із сім’ями загиблих.

“З 1 квітня діти загиблих добровольців отримуватимуть адресну допомогу в підвищених розмірах. Тож рішення Уряду – це питання відновлення соціальної справедливості, адже діти загиблих добровольців, які стали на захист держави після 24 лютого 2022 року, отримували виплати, нижчі за інших дітей загиблих Захисників”, – додав Олександр Порхун.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *