Ірпінь Головне

З наклепами розберуться юристи: Маркушин відреагував на скандал в ІМР

Мер Ірпеня Олександр Маркушин надав відповідь щодо звинувачень у зарплатних махінаціях. За його словами, цей скандал — план Володимира Карплюка повернути собі крісло голови. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Провокативні сітілайти, які почали з’являтися в Ірпені ще влітку, «жовті» сюжети, газетні випуски, політичний піар мого першого заступника, рекламні публікації депутатів, утворення так званого «молодіжного парламенту Ірпеня» тощо для багатьох очевидно, що підготовка до виборів триває давно та планомірно», — зазначив Маркушин.

Відповідаючи на головне питання щодо зарплатної корупції, він пояснив, що фонд зп це захищені законом видатки і будь-які нарахування проходять бюджетну комісію. Тобто затверджуються і голосуються всіма депутатами на сесії. Тому, наголосив мер, всі вони знали і бачили розміри зарплат.

Проте міський голова пообіцяв, що у 2024 році заробітні плати буде збалансовано і скореговано, а дані одразу опублікують на сайті ІМР.

Також він додав, що з цією ситуацією розбиратимуться юридично — на тих, хто розповсюджував інформацію, планують подати позов за наклеп.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *