Буча Головне

Забудовник Мирончук через суд намагається забрати земельну ділянку у Бучі

Забудовник Антон Мирончук через суд намагається отримати контроль над зеленою зоною біля спортивного комплексу «Кампа» у Бучі. Про це розповідають журналісти інформаційної агенції «Погляд Приірпіння».

У Києві в Північному апеляційному господарському суді заслухали справу щодо спірної ділянки. Мирончук знову звернувся з позовом до Бучанської міської ради про підписання договору на землю. Його розірвали у 2019 році через недотримання умов з боку власника.

«На даній земельній ділянці міститься велика кількість зелених насаджень. І ці зелені насадження вирубувались без дозволу. Крім того, представники власника не допускали на вказану земельну ділянку для перевірки, що вказаною земельною ділянкою користуються належним чином», — наголосила співзасновниця ірпінської мистецької ініціативи «Irpin artist talk» Зоряна Дзюблюк.

У 2023 році суддя вже винесла рішення на користь позивача. Однак, Бучанська міська рада подала апеляцію.

Зазначається, що в цій зеленій зоні місто хоче створити новий заповідний об’єкт — парк-памʼятку садово-паркового мистецтва «Кампа». Наразі план проєкту передали на розгляд Київській обласній раді, яка має остаточно схвалити екоініціативу.

Проте Антон Мирончук проти будівництва — хоче примусити Бучанську міську раду підписати новий договір оренди на цю ділянку.

Заслухавши дві сторони, суддя переніс розгляд справи. Наступне засідання має відбутися 9 квітня.

 

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *