Вишневе Головне

Загроза пожеж через літню спеку: у Вишневій громаді рятувальники проводять посилені перевірки

У природних екосистемах Вишневої міської громади рятувальники проводять посилений моніторинг із запобігання пожеж. Про це повідомляє Вишнева МТГ Інфо.

Відомо, що з приходом літа значна кількість людей відвідує відкриті простори природи, аби відпочити, а саме природні екосистеми, тобто лісові масиви, заплави річок, торфовища та прибережні ділянки водойм.

«Аби дозвілля наших громадян не становило небезпеки та з метою запобігання пожеж в природних екосистемах рятувальники Бучанського району проводять посилений моніторинг та здійснюють профілактичні рейди із залученням квадрокоптерів, що дає змогу своєчасно виявити загоряння сухої рослинності, а також виявити потенційних правопорушників – паліїв. Будьте обережні, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та навколишнє середовище та спільно вживаймо заходів до правопорушників!», — зазначили у повідомленні.

У відомстві закликали громадян бути обережними в поводженні з вогнем на відкритому повітрі. Якщо станеться пожежа, варто невідкладно телефонувати за номером: 101.

«Рятувальники вкотре нагадують, що статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за самовільне випалювання рослинності та її залишків, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн і на посадових осіб – від 15300 до 21420грн», — підкреслили у Вишневій МТГ.

Related Posts