Буча Головне

Завдали збитків на 1,2 млн грн на відбудові: у Бучі викрили підрядника та інженера

У Бучі підозрюються підрядник та інженер з технагляду, які завдали майже 1,2 млн грн збитків громаді під час відновлення житлових будинків. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Зазначається, що підряднику було повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України), а інженеру з технагляду – у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, підрядник виконував роботи з відновлення багатоквартирних житлових будинків, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф у місті Буча.

Він склав і видав офіційні документи із завищеними показниками вартості фактично виконаних робіт, використаних матеріалів та витрат.

Інший підозрюваний не забезпечив належним чином технічний нагляд на об’єкті будівництва відповідно до вимог затвердженої проєктної документації та погодив акт приймання виконаних робіт. На цій підставі товариству зайво перераховано майже 1,2 млн грн бюджетних коштів, чим спричинено збитки місцевому бюджету.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *