Все про все Головне

«Завдання надзвичайно складне»: військовий збив ворожу ракету з кулемета, яка летіла на Київщину

Український військовий Сергій з позивним «Доктор Мом» збив російську крилату ракету з кулемета, яка летіла на Київську область. Сталося це 12 червня. Про це повідомила пресслужба Повітряних Сил ЗСУ.

«Збити ворожу ракету з кулемета – завдання надзвичайно складне. Але відповідальність та розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе», – зазначив воїн.

У ПС ЗСУ розповіли, що у цивільному житті Сергій працював медиком. Наразі ж несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи. За словами військового, 12 червня його підрозділ перехопив ворожу ракету, яка прямувала на Київщину.

«Отримавши команду «готовність», разом з побратимами, негайно вирушили на позицію. По рації повідомили, що наша ціль вже близько. Кілька секунд і ми побачили ворожу ракету, що неслася у бік Василькова. Не вагаючись, взяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. В думках було лише одне – маю влучити! Пустивши чергу з кулемета побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватись», — зазначив «Доктор Мом».

Сергій зізнався, що у той момент емоції переповнювали його. Він зміг повірити у це лише тоді, коли на власні очі побачив уламки ракети.

«Нині, розповідаючи подробиці того ранку, Сергій дещо ніяковіє, мовляв, нічого особливого не зробив. Та ми чітко знаємо, що саме такі, як Сергій, захищають українців від ворожих ракет та дронів і наближають нашу Перемогу!», — додали у матеріалі.

Related Posts