Гостомель

Жителі ЖК “Park Town” у Гостомелі залишилися без світла та води через забудовника

Скандальний забудовник ЖК “Park Town” у Гостомелі Василь Думен залишив понад 500 сімей без води, каналізації та освітлення. Про це повідомляє “ПУЛЬС”.

Стало відомо, що забудовник Думен Василь Васильович, вже багато років тримає жителів комплексу в заручниках, не переводячи на постійний тариф ДТЕК.

Нещодавно сталася ситуація, що ДТЕК відключив цього забудовника за борги (зі слів самого забудовника), тим самим 500 сімей залишаються без води, каналізації та освітлення, що працювало на тимчасовій лінії електропостачання.

Сам забудовник організував ЖЕК, який обслуговує виключно потреби будівельної організації, а не жителів комплексу. Мешканці комплексу планують подати звернення у КОВА із клопотанням втрутитись у ситуацію оскільки це вже не перший випадок коли жадібний забудовник “вирішує” свої питання шантажем людей, які й так постраждали від війни, у той час, як він відстежувався за кордоном.

Зараз весь ЖК через дії цієї людини сидить без води та каналізації та без розуміння коли вирішиться ця ситуація на їхню користь.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *