Ексклюзив

Життя попри війну: у Бучі розпочали масштабне будівництво житла у форматі «місто-парк»

Побудують 23 будинки від 7 до 16 поверхів. Для мешканців ЖК обіцяють звести школу на 600 учнів та дитячий садок. Як повідомляється, це вперше таке велике будівництво з часу звільнення міста.

ЖК Park Royal розміститься на ділянці у 25 га. Його спроєктовано у форматі «місто-парк». Кожна зона житлового комплексу продумана до дрібниць, а простір території спроєктований так, аби він взаємодіяв між собою.

Тут буде розгалужена власна інфраструктура, яка забезпечуватиме всі основні потреби майбутніх мешканців, власна рекреаційна зона на 4 га, що розподілена на функціональні зони для спорту і відпочинку. Також на території збудують школу на 600 учнів і дитячий садок.

     Головною артерією місто-парка  є головна променада площею 17900 кв.м. Саме тут буде зосереджене найактивніше життя: ресторани, кав’ярні, магазини, салони краси, бутіки, розважальні центри, побутові сервіси тощо.

Крім того тут буде Garden Plaza – центральна площа з власною оранжереєю. Це серце місто-парка, яке битиметься 365 днів на рік з кав’ярнею серед тропічного лісу. Наразі – це єдиний формат розміщення таких об’єктів у житлових кварталах.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *